Już w roku 2010 duża sieć sklepów sportowych Intersport Finlandia wybrała Footbalance jako Producent Roku. Wkładki Footbalance sprawdziły się tam doskonale, zwłaszcza w przypadku sprzedaży niestandardowych wkładek do butów.
Unikalna koncepcja firmy Footbalance to:
indywidualna analiza stóp za pomocą podoskopu (sprzętu najwyższej jakości firmy FootBalance), w który zaopatrzony jest każdy punkt – FitZona FootBalance; – dostosowanie rodzaju wkładki indywidualnie do typu aktywności; – dopasowanie wkładki  do podeszwy stopy z uwzględnieniem innych korekt, mające na celu ustawienie stopy na wkładce w jak najbardziej neutralnej pozycji; – zminimalizowanie czasu trwania całego proces do zaledwie 10 minut! 
Ścisła współpraca z siecią Intersport miała kluczowe znaczenie dla rozwoju systemu Footbalance W wyniku tej globalnej koncepcji, produkty FootBalance są obecnie sprzedawane w 12 krajach – w tym od kwietnia 2016 roku także u nas :) w Polsce, a nasz
sklep DehnelSport jest PIERWSZYM W POLSCE SKLEPEM SPORTOWYM OFERUJĄCYM DARMOWE KONSULTACJE I BADANIE FootBalance oraz SPRZEDAŻ PRODUKTÓW FootBalance (tj. wkładek do każdego rodzaju butów, wkładek skórzanych do obuwia eleganckiego, japonek dopasowywanych indywidualnie na miejscu do Waszych stóp) – 100% custom.
Share Button