LATO z Dehnel Sport

W Kameralnym wnętrzu naszego sklepu rowerowego kupić można nowe rowery, rowery używane jak i akcesoria rowerowe i sprzęt rowerowy z najwyższej półki dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

W sklepie czeka na Państwa profesjonalna i miła obsługa.

Dodatkowo w naszym sklepie rowerowym znajduję się również doskonały serwis rowerowy w którym mogą Państwo serwisować zakupione u Nas rowery nowe jak i te używane.

Dobry dojazd, miejsca do parkowania i lokalizacja w pobliżu ścieżki rowerowej – wszystko to sprawia, że nasz sklep rowerowy już od przeszło 20 lat znajduje się na liście ważnych miejsc dla każdego rowerzysty mieszkającego na Saskiej Kępie i w jej okolicach.

Za sprawą prężnie działającego funpage’a na fb coraz więcej osób wie o nas, odwiedza nas i poleca w całym „rowerowym światku”.

Dla Ciebie dobierzemy najlepszy rower i akcesoria, polecimy, zasugerujemy, podpowiemy, doradzimy lub delikatnie odradzimy, bo dzięki pasji jaką od lat są dla nas rowery wiemy nie mało w tym temacie.

Sklep rowerowy znajduję się w Warszawie (Praga Południe)
ul. Ateńska 19 (Saska Kępa)

 

Zobacz jak trafić do naszego sklepu rowerowego

bike komis

ROWER to jedno- lub wielośladowy pojazd drogowy napędzany siłą mięśni poruszających się nim osób za pomocą przekładni mechanicznej, wprawianej w ruch (najczęściej) nogami.

Pierwotnie nosił nazwę welocyped oraz bicykl i podobnie nazywany jest w większości nowożytnych języków europejskich.

Obecna polska nazwa pochodzi od brytyjskiej firmy Rover, która dawniej produkowała rowery.

Share Button